Rury stalowe zwijane z blach

ZAKRES PRODUKTÓW
Nowoczesny park maszynowy pozwala na zwijanie blach grubych do 100 [mm] o szerokości do 4.5 [m]. Wartości te mogą ulec zmianie w zależności od promienia gięcia arkusza.
Zwijanie blach realizowane jest z wykorzystaniem arkuszy w gatunkach:
- Stale węglowe takie jak S275, S355, P265GH
- Blachy Hardox
- Stale utwardzane i hartowane
- Stale Duplex oraz Superduplex 2205, S31803
- Stale wysoko-chromowe
- Stale nierdzewne takie jak 304L lub 316L
- Metale kolorowe takie jak miedź
- Stale specjalne takie jak Hastelloy czy Inconel
Wszystkie nasze materiały są dostarczane przez zatwierdzonych dostawców oraz posiadają certyfikaty hutnicze. Nasi dostawcy oferują szereg testów materiałowych, między innymi próbę udarową, statyczną próbę rozciągania jak również ultradźwiękowy pomiar grubości.

Zwijanie blach

Zwijanie blach jest jedną z usług oferowanych przez IMPOSTAL.
Typowe zastosowania:
• Energetyka
• Budownictwo
• Przemysł morski
• Przemysł naftowy i gazowy
• Petrochemia

INFORMACJE O WALCOWANIU BLACH

PROCES
Zwijanie blachy w arkuszach poprzez walcowanie blach jest techniką stosowaną dla całego spektrum rozmiarów oraz grubości materiału. W zwijaniu blach wykorzystuje się trzy lub cztery walce, aby nadać arkuszowi żądaną krzywiznę. Poprzez kontrolę
odległości oraz kąta między ramionami prowadzącymi walce można uzyskać zróżnicowane kształty oraz promienie po gięciu. Zwijanie blach grubych wymaga dodatkowej operacji gięcia wstępnego, które ma za zadanie przygotować końcowe krawędzie arkusza do gięcia właściwego. Ruchome walce boczne zapewniają możliwość płynnej kontroli krzywizny gięcia.

 

 

ZWIJANIE BLACH GRUBYCH
Zakres dopuszczalnych szerokości obejmuje arkusze do 4.5 [m] długości. Przy wykorzystaniu najnowocześniejszych zwijarek w Europie można kosztowo efektywnie realizować zwijanie blach o grubości do 100 [mm].
Jako proces zwijanie blach przez walcowanie jest elastyczny, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom klienta. Oferujemy zarówno kompletne wykonanie z zaopatrzeniem w materiał jak i usługę gięcia na materiale powierzonym.
Proces zwijania blach został zaudytowany przez BSI zgodnie ze standardem ISO 9001-2008. Daje to klientom pewność, że dostarczony produkt będzie spełniał wszelkie wymagania.

RS-izol4
RS-izol3
RS-izol2
RS-izol1

Dodatkowe informacje i załączniki

IMPOSTAL

0
Impo Steel Pipe Protection (ISPP)®
­
Loading...