USŁUGI I SERWIS

Antykorozja

 W efekcie procesu degradacji, pojawiają się liczne zanieczyszczenia, rdza czy ubytki dlatego w celu zabezpiecza przed nieuchronnym upływem czasu i wieloma zniszczeniami, na które wpływają czynniki zewnętrzne i wewnętrzne stosuje się zabezpieczenia antykorozyjne. Odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowej są czynnikiem decydującym o jej trwałości dlatego nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usługi na każdym jej etapie. W naszej ofercie wykonujemy:

ŚRUTOWANIE - zobacz więcej

MALOWANIE METODĄ BEZPOWIETRZNĄ: 
W celu zabezpieczenia konstrukcji stalowych przed korozją, wykorzystuje się ich malowanie. Metoda, którą pracujemy, gwarantuje przy każdym zleceniu idealne pokrycie konstrukcji powłoką malarską. Stosujemy tylko powłoki malarskie wysokiej klasy, które dobieramy indywidualnie do konstrukcji lub wykonujemy zgodnie z projektem. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy. Zgodność z obowiązującymi normami w zakresie środowiska eksploatowania konstrukcji stalowych
Dbamy o jak najlepsze wykonanie każdej zleconej nam usługi malowania konstrukcji stalowych, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wymagań klienta. Do malowania wykorzystujemy kolor RAL, którego oznaczenia cyfrowe odpowiadają różnym barwom. Klient może więc wybrać dowolny kolor z szerokiej palety barw, przy czyn cena malowania jest zależna od wybranego koloru.
Malujemy konstrukcje stalowe według obowiązującej normy PN-EN ISO 12944-2, która przedstawia kategorie korozyjności atmosfery:
C1 – bardzo mała korozyjność
C2 – mała korozyjność
C3 – średnia korozyjność
C4 – duża korozyjność
C5 – bardzo duża korozyjność

Jak również kategorie korozyjności wody i gruntu:

Im 1 – woda słodka
Im 2 – woda słona
Im 3 – grunt

IZOLACJA POWŁOKĄ WIELOWARSTWOWĄ
wg normy EN 12068 - B30 zgodność z 3LPE, 3LPP, EP, PE, Bitu

Zobacz również:

  • All
  • rury ze szwem
  • rury bezszwowe
  • rury dzwudzielne
  • rury ocynkowane
  • rury zwijane z blach
  • rury w izolacji
rury ocynkowane
rury ocynkowane
rury zwijane z blach
rury zwijane z blach
rury w izolacji
rury w izolacji

Prezentacja produktów

­
Loading...