USŁUGI I SERWIS

Spawanie

Stal to unikatowy materiał, dzięki jej unikatowym właściwością pozwala na łączenie jej z innymi stalowymi elementami. Podstawowym sposobem na trwałe połączenie materiału jest spawanie.
Zakład posiada certyfikację na wytwarzanie konstrukcji stalowych w zakresie norm EN 1090-2 oraz EN ISO 3834-2 w klasie jakości EX3.
Nasza firma specjalizuje się spawaniem łukowym w osłoni gazu aktywnego elektrodą topliwą – MAG (135) oraz MIG (131) Spawanie elektrodą metalową w osłonie gazów obojętnych, 111 Ręczne spawanie łukowe, 114 Spawanie łukowe samo osłonowym drutem proszkowym, (TIG) 141 Spawanie elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych, 138 Spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym z rdzeniem metalicznym oraz 136 spawanie łukowe w osłonie gazu drutem proszkowym rutylowym.
Dzięki wykwalifikowanej ekipie firma Impostal jest w stanie realizować obróbkę elementów dla rożnych sektorów przemysłu, gwarantując terminowe i dokładne wykonanie. Dzięki świadomość naszych pracowników, nasza firma stawia na spawanie jakościowe które stanowi o bezpieczeństwie wszystkich łączonych konstrukcji i urządzeń, a przede wszystkim osób z nich korzystających.
Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne wraz nowoczesnymi agregatami spawalniczymi firmy LINCOLN oraz LORCH .

­
Loading...